Doprava a platba

Doprava v Česku

Standardní balné je zdarma stejně jako osobní vyzvednutí na jedné z našich 7 poboček v různých městech ČR.

Doprava při nákupu nad 5.000,- Kč je zdarma, při nákupu do 4.999,- Kč je zpoplatněna v případě dobírky částkou 150,- Kč, v případě platby převodem 50,- Kč.

Doba dodání

Zboží zpravidla expedujeme do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky (při zasláni na dobírku nebo při osobním odběru), v případě platby převodem zasíláme hned po přijetí peněžních prostředků na náš účet.

Způsoby platby

Objednávku můžete uhradit bankovním převodem, na dobírku a nebo hotově.

Bankovním převodem

Informace s platebními údaji obdržíte v automatickém emailu, který potvrzuje přijetí objednávky. Platbu zašlete nejpozději do 5 dnů od potvrzení objednávky, v případě, že neuhradíte danou částku, objednávka se automaticky stornuje.

Na dobírku

V rámci České republiky můžete hotově zaplatit objednávku přímo našemu dopravci (Česká pošta) při převzetí zboží. Maximální částka k zaslání na dobírku je 30.000,- Kč, při částce nad 30.000,- Kč požadujeme platbu převodem předem na účet.

Hotově

Hotově můžete zaplatit při osobní odběru na jedné z našich 7 poboček, na které se zboží nachází (viz popis produktu). Rezervace je platná 3 dny od přijetí objednávky, v případě, že kupující po dobu těchto dnů zboží nevyzvedne, objednávka se automaticky stornuje.